به نام خدا

با سلام و احترام خدمت همه مشتریان گرامی

ماهی قزل آلا منجمد بسته بندی و فله

به استحضار تمامی مشتریان عزیز می رساند که شرکت آراد قزل جهت تامین و خرید ماهی قزل آلا منجمد، ماهی قزل آلا شکم خالی، ماهی قزل آلا بدون آبشش و فیله ماهی قزل آلا به صورت فله و وکیوم شده به رستوران ها، فروشگاه ها، ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی و سازمان ها و … اعلام می دارد.

کلیه ماهی های سرد آبی اعم از ماهی قزلا آلا و سالمون و همچنین ماهی شیر و میگو در سایز های متفاوت با ساتفاده از تکنولوژی روز دنیا و رعایت همه استاندارد های انجماد ماهی و میگو باتوجه به دما و درجه در کارتن های ۱۰ کیلو و ۱۵ کیلو در قالب های فله و تکی (وکیوم) شده به صورت شمش قابل ارائه می باشد.

ماهی منجمد بسته بندی و فله

ماهی منجمد بسته بندی و فله

سایز های ماهی قزل آلا و سالمون به شرح ذیل می باشد:

ماهی قزل آلا و سالمون شکم خالی با سایز ۲۵۰ تا ۳۵۰

ماهی قزل آلا و سالمون شکم خالی با سایز ۳۵۰ تا ۴۵۰

ماهی قزل آلا  و سالمون شکم خالی با سایز ۴۵۰ تا ۶۰۰

ماهی قزل آلا  و سالمون شکم خالی با سایز ۶۰۰ تا ۸۰۰

ماهی قزل آلا  و سالمون شکم خالی با سایز ۸۰۰ تا ۱ کیلو گرم

ماهی قزل آلا و سالمون شکم خالی بالای یک کیلو

ماهی قزل آلا  و سالمون شکم خالی بالای ۲ کیلو

همچنین ماهیان شیر، شوریده و دیگر ماهیان دریایی در این شرکت معتبر و اصلی قابل عرضه می باشد.

یکی دیگر از محصولاتی که شرکت آراد قزل به مشتریان ارائه می دهد میگو در اقلام و سایز های متفاوت می باشد .

که سایز ها مختلفی را می توانند مشتریان سفارش دهند و با بهترین کیفیت و بسته بندی دریافت نمایند.

مشریان عزیز می توانند جهت ارتباط با مدیر فروش شرکت با شماره همراه ۰۹۱۳۴۲۳۸۶۰۰ تماس حاصل فرمایند و خرید خود را انجام دهند.

ماهی قزل آلا منجمد | ماهی سالمون منجمد

ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد توسط شرکت آراد قزل ارائه می گردد. ماهی قزل آلا منجمد در ایران بسیار خواهان خود را دارد به طوری که ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد به صورت زیادی در فروشگاه ها و مغازه های ماهی فروشی قابل عرضه می باشد.

مزایا و فواید ماهی قزل آلا منجمد

ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد نسبت به ماهی قزل آلا شکم خالی بسیار از لحاظ هزینه ای و وقت و همچنین وزنی بسیار متفاوت می باشند.

ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد در نیز نسبت به ماهی قزل آلا شکم خالی از لحاظ هزینه ای بسیار کم تر می باشد.

ماهی قزل آلا منجمد نسبت به ماهی قزل آلا شکم خالی نیز از لحاظ وقت هم به صرفه تر و سر زمان تر و زودتر ماهی قزل آلا شکم خالی آماده عرضه می گردد.

همچنین از لحاظ وزنی نیز ماهی قزل آلا منجمد بیشتر از ماهی قزل آلا شکم خالی می باشد به طوری که حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد شکم ماهی قزل آلا شکم خالی تخلیه می شود و به همین خاطر از لحاظ وزنی نیز ماهی قزل آلا منجمد نیز با وزن بیشتری در بازار به فروش می رسد.

باتوجه به اینکه ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد از لحاظ کیفیت نیز می تواند بیشتر از ماهی قزل آلا تازه بماند چون ماهی قزل آلا منجمد به دلیل انجمادی که دارد می تواند بسیار از کیفیت خود در مقابل عوامل محیطی جلوگیری کند.

یکی دیگر از عواملی که می توان  در مورد ماهی قزل آلا منجمذ به آن اشاره کرد سایز بندی و وزن ماهی قزل الا منجمد می باشد که می توان با دستگاه های سورتینگ آنها را از لحاظ سایزی و وزنی مرتب نمود.

باتوجه به اینکه ماهی قزل آلا در انواع مختلف یکی از منبع های سرشار آهن می باشد می تواند در خون سازی بدن نیز بسیار موثر و مفید باشد و در برابر میکروب ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

آهنی که در ماهی قزل آلا وجود دارد برای جذب آهن در بدن به دستگاه گوارش نیاز دارد به طوری که به خوبی در بدن هزینه می شودو همچنین می توان به این نکته اشاره داشت که  آهن و مصرف ماهی قزل آلا به صورت منظم برای پیشگیری از کم خونب در بدن و همچنین کمبود آهن بدن بسیار موثر واقع شده است.

یکی از مواد غذایی که در دستگاه گوارش به خوبی هضم و سریع جذب بدن می گردد می توان به ماهی قزل آلا اشاره کرد که این مواد غذایی پروتئینی به صورت بسیار مطلوبی در بدن مصرف می گردد .

تماس برای خرید ماهی قزل آلایکی دیگر از ویتامین هایی که این مواد غذایی دارد ویتامین روی می باشد که بسیار برای رشد کودکان توصیه می شود و در بلوغ جنسی را در افراد کنترل می کند و همچنین یکی از معظلاتی که چند ساله اخیر با آن مواجه شده ایم کوتاهی قد در کودکان است که با مصرف ماهی قزل آلا می توان از کوتاهی قد بسیار پیشگیری نمود.

یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت می باشد مصرف کامل ماهی قزل آلا است به طوری که سر و کبد ماهی قزل آلا بسیار سرشار از امگا ۳ می باشد به طوری که افراد گاها سر و کبد را به دور می ریزند و از این ویتامین معروف و کارساز خود را محروم می دارند.

یکی دیگر از ویتامین هایی که ماهی قزل آلا داراست ویتامین B می باشد که در تنظیم سلول های عصبی بسیار کارساز بوده و نقش بسیار مهمی را داراست و سلامت پوست بدن را بر عهده دارد با مصرف هفتگی قزل آلا نیز می توان سلامت بدن را برای آینده به نحو موثری تضمین نمود.

خرید میگو تازه | خرید میگو خشک | خرید میگو آمانو

خرید میگو تازه باتوجه به صیدی که انجام می گیرد بسیار متفاوت می باشد در صید کردن میگو دو نوع صید وجود دارد.

  • ۱)      صید دریایی میگو
  • ۲)      صید پرورشی میگو

در صید دریایی میگو می توان به صورت سالیانه این کار را انجام داد و از میگو های پرورشی در دریا استفاده نمود به طوری که صید میگو های دریایی برای صیادان بسیار سخت بوده و مقدار قابل پیش بینی را نمی توانند در هر بار صید نمایند.

صید میگو های دریایی در دریا با سایز ها متفاوتی می باشد که صیادان حق انتخاب سایز مورد نظر را ندارند و نمی توانند سایز مورد نظر خود را صید کنند.

یکی دیگر از صید میگو ها صید میگو های پرورشی می باشد که میگو های پرورشی در استخر در اواخر مرداد ماه شروع می شود و تا آخر سال جاری به پایان می رسد به طوری که میگو های صیدی در استخر های پرورشی بزرگ یا شاید هکتار قادر به پرورش هستند که این استخر ها باتوجه به اندازه و ابعادی که دارد صید می شود و همچنین این استخر ها از استخر های بتونی و استخر های خاکی و استخر های پلاستیکی . پیش ساخته و استخر های ژئو مبران ساخته شده است که می توان از آنها برای پرورش میگو تازه بهره برداری نمود.

خرید میگو تازه | خرید میگو خشک

یکی دیگر از عواملی که بسیار حائز اهمیت می باشد زمان لاور ریزی و صید میگو می باشد یعنی اینکه میگو ها در یک استخر وقتی لارو ریزی می شوند آنها را می توان به صورت های متفاوتی با سایز های دلخواه صی نمود یعنی حق انتخاب برای سایز مورد نظر برعهده پرورش دهنده میگو می باشد.

یعنی اینکه میگو هایی که در یک استخر پرورش داده می شوند باهم دیگر و به سرعت در کنار یک دیگر رشد می کنند.

 

ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باتوجه به ژنتیکی که دارند بسیار سرشار از پروتئین های و ویتامین های بسیار زیادی می باشند به طوری که یکی از ویتامین های ماهی قزل آلا و ماهی سالمون ویتامین D می باشد مصرف ماهی قزل آلا بسیار برای بدن و مغز مفید می باشد به طوری که پزشکان بسیار مصرف ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را در هفته پیشنهاد می کنند.

یکی دیگر از ویتامین هایی که ماهی قزل آلا دارد ماهی قزل آلا بسیار سرشار از مواد معدنی می باشد که برخی از ماهی ها مانند ماهی قزل آلا بسیار از ماهی های دیگر سرشار از ویتامین های بیشتری می باشند و ماهی قزل آلا تازه و ماهی سالمون تازه بسیار از لحاظ ارزش غذایی بسیار مفید می باشند.

ماهی سالمون در بین ماهی های سرد آبی از لحاظ کیفیت و مفید بودن بهتر از ماهی های سردآبی دیگر می باشند به طوری که ماهی سالمون جزو بهترین ماهیان سرد آبی در دنیا می باشند.

در بین این همه ماهی سرد آبی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسیار جایگاه خود را از لحاظ قیمت و کیفیت حفظ نموده اند به طوری که ماهیان سرد آبی منجمد و شکم خالی و ماهی قزل آلا فیله و منجمد نیز بسیار در بین مردم جایگاه خوبی پیدا کرده اند.

در کل یکی از سالم ترین و مفید ترین مواد غذایی که در بازار یافت می شود ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می باشد که برای سلامتی بدن بسیار مفید است که این ماهی بسیار از اسید های چرب امگا ۳ استفاده می کند و برای مغز و بدن مفید واقع می شود.

همچنین یکی از خوشمزه ترین ماهیان دریایی و ماهیان پرورشی نیز می توان به ماهی قزل آلا و ماهی سالمون اشاره نمود .

شماعزیزان نیز می توانید جهت خرید ماهی قزل آلا منجمد و شکم خالی با مدیر فروش شرکت آراد قزل تماس حاصل فرمائید.

تماس برای خرید ماهی قزل آلا

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه