خرید ماهی سالمون نروژی اصل | فروش ماهی سالمون نروژی اصل

خرید ماهی سالمون نروژی اصل در ایران باتوجه به محدودیت هایی که وجود دارد بسیار محدود می باشد و تنها شرکت های معتبر می توانند ماهی سالمون نروژی را به ایران وارد کنند.

باتوجه به صحبت های سازمان شیلات: به دلیل محدودیت در واردات بچه ماهی سالمون نروژی، پرورش ماهی سالمون نروژی در ایران بسیار کم یاب می باشند و تنها شرکت های معتبری همچون آراد قزل می توانند این نوع ماهی را تامین نمایند.

و بیشتر ماهیانی که در بازار عرضه می گردد تماما ماهی قزل سالمون می باشند که در سایز های بالا با دادن غذا های رنگی به آن می توان گوشت آنها را به رنگ صورتی و تیره تر تبدیل نمود.

در اوایل سال ۹۸ قیمت ماهی سالمون در ایران به حدود ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان رسیده است که با تغییر غذا و رنگ دانه هایی در غذا های این نوع ماهیان اقدام به رنگی کردن گوشت ماهیان قزل آلا خود شده اند.

ماهی سالمون نروژِی اصلاین نوع ماهیان به ماهیان قزل آلای سالمونی معروف هستند.

ماهی سالمون را از کجا بخرم؟

برای خرید ماهی سالمون و همچنین اطمینان از کیفیت گوشت این گونه ماهی باتوجه به اینکه رنگدانه هایی به گوشت ماهیان قزل آلا اضافه می گردد و آنها را به عنوان ماهی سالمون میفروشند باید این نکته را به خاطر داشت که گوشت ماهی سالمون به توجه به قیمت آن باید ارزش غذایی و کیفیت را نیز داشته باشد به همین خاطر توصیه می شود جهت خرید ماهی سالمون پرورشی و یا خرید ماهی سالمون نروژی اصل به شرکت های معتبر مراجعه نموده و از طرف آنها برای خرید ماهی سالمون اقدام نمایند.

قیمت ماهی سالمون پرورشی | قیمت ماهی سالمون نروژی اصل

باتوجه به اینکه در ایران ماهی سالمون پرورشی بیشتر از ماهی سالمون نروژی یافت می شود قیمت ماهی سالمون پرورشی نسبت به ماهی سالمون نروژی اصل بسیار متفاوت است حتی می توا گفت که قیمت آنها اصلا قابل مقایسه نیست چون ماهی سالمون نروژی اصالت گوشت آن به گونه ای است صورتی رنگ می باشند در صورتی که ماهی سالمون پرورشی در ایران با توجه به تغذیه ای که در سایز های بالا به آنها می دهند رنگ گوشت آنها در بازه زمانی کمی قابل تغییر است و اغلب به عنوان ماهی سالمون نروژی و یا ماهی سالمون اصل به فروش می رسانند.

خرید ماهی سالمون تازه | خرید ماهی سالمون نروژی تازه

ماهی سالمون تازه باتوجه به کیفیتی که دارد بسیار ارزش غذایی مناسب و سرشار از ویتامین ها و پروتئین ها می باشد. ماهی سالمون تازه بسیار از ماهی سالمون منجمد خواص و خاصیت های بیشتری دارد به دلیل اینکه تازه صید شده است و تاریخ انقضا بیشتری نسبت به ماهی سالمون منجمد دارد در صورتی که ماهی سالمون منجمد در ماه های قبل صید شده و یا توجه به فرآوری هایی که از این ماهی انجام شده است این ماهی بسیار از افت شدید ارزش غذایی روبه رو شده است و می توان با صید ماهی سالمون تازه و خرید آن از شرکت آراد قزل این اطمینان را داد که ارزش غذایی و کیفیت ماهی بسیار حفظ شده است.

قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون

شما مشتریان عزیزی که پخش کننده هستید و یا صادرات ماهی سالمون را انجام می دهید می توانید با ارتباط گرفتن با مدیر فروش شرکت آراد قرل از کیفیت و همچنین مناسب بودن قیمت اطمینان خاطر داشته باشید و اقدام به خرید ماهی سالمون نروژی و همچنین خرید ماهی سالمون پرورشی نمائید.

تماس برای خرید ماهی قزل آلا

ماهی قزل سالمون ایرانی منجمد شارین مقدار ۵۰۰ گرم

ماهی قزل سالمون ایرانی منجمد باتوجه به اظهاراتی که در بالا داشتیم می تواند از قیمت بالاتری نسبت به ماهی قزل آلا معمولی برخوردار باشد و ماهی سالمون را میتوان به دو صورت به توزیع کنندگان عرضه نمود:

 • به صورت ماهی سالمون منجمد : که باتوجه به سفارش مشتری ماهی سالمون مورد نظر خریداری می شود و همچنین عمل آوری آن انجام می گردد و به اقلام های زیر به بازار عرضه می گردد:
 • ماهی سالمون شکم خالی منجمد
 • ماهی سالمون شکم خالی تازه
 • ماهی سالمون فیله
 • ماهی سالمون شینسل
 • ماهی سالمون استیک و …
 • ماهی سالمون تازه: این نوع ماهی باتوجه به حجم و سفارش پخش کننده در اقلام زیر قابل ارائه نیز می باشد:
 • ماهی سالمون تازه
 • ماهی سالمون تازه شکم خالی

که با فروش ماهی سالمون با قیمت های بالاتر بازار خوبی برای پرورش دهندگان نیز است و همچنین تعدادی از افراد نیز برای اینکه ماهی سالمون نروژی را به بازار عرضه کنند از کلک هایی نیز استفاده میکنند. آنها باتوجه به واردات ماهی سالمون نروژی منجمد به ایران اقدام به خارج کردن آنها از حالت انجماد می کنند و آنها را به صورت های متفاوت از جمله فیله ماهی سالمون نروژی، ماهی سالمون نروژی شکم خالی، ماهی سالمون نروژی تازه و … می کنند که این نوع ماهی باتوجه به انجماد و زمانی که از صید آن گذشته می توان  گفت که ارزش غذایی آنها بسیار کاهش یافته است و دیگر فقط رنگ و آب نروژی را دارد در صورتی که ارزش غذایی خود را از دست داده است.

به همین دلیل توصیه می شود که برای خرید ماهی سالمون نروژی و همچنین خرید ماهی سالمون پرورشی از شرکت ما خرید نمائید.

یکی از دلایل اینکه شرکت ما برند شده است این است که ماهی سالمون را تازه به تازه صید می کند و در اقلام متفاوتی به فروش می رساند این باعث می شود که قیمت های آن بروز باشد و همچنین از ارزش غذایی و کیفیت گوشت ماهی سالمون نیز کم نشود.

فروش اینترنتی ماهی شمال | فروش اینترنتی ماهی سالمون | فروش اینترنتی ماهی سالمون نروژی اصل

با فروش اینترنتی ماهی شمال از جمله ماهی سالمون نروژی اصل می توان به این نکته اشاره داشت که پرورش دهندگان شرکت آراد قزل باتوجه به تجهیزات به روز و سیستم مدار بسته ای که دارند بهترین ماهی سالمون و ماهی قزل آلا را عمل می آورند و همچنین باتوجه به سیستم قفسی که استفاده می کنند این پرورش دهندگان از خوراک کمتری استفاده کرده و بیشتر غذا ماهیان سالمون و ماهیان قزل آلا به صورت طبیعی بوده است.

ماهی سالمون و ماهی قزل آلایی که توسط این شرکت ارائه می گردد بسیار طبیعی و دریایی بوده و درصد کمی از آن می تواند از خوراک غیر طبیعی باشد چون اکثر پرورش دهندگان در دریا از سیستم قفس استفاده می کنند و غذای ماهیان به صورت ناخداآگاه طبیعی می شود و گوشت ماهیان بسیار لذیذ و با کیفیت میگردد.

تنها کسانی که از ماهی سالمون دریایی و ماهی قزل آلا دریایی استفاده کرده اند می توانند این نظر را بدهند که ماهی سالمونی که در قفس در دریا پرورش داده می شود بسیار شباهت فراوانی به ماهی سالمون نروژی دارد و خاصیت وطعم این نوع ماهی بسیار منحصر به فرد می باشد.

همچنین ماهی قزل آلا پرورشی که در سیستم قفس در دریا قابل پرورش است طعم و کیفیت قابل مقایسه ای با ماهیان استخر پرورش ماهی دارد که می توان آنها را از لحاظ کیفیت بسیار با یکدیگر مقایسه نمود.خرید و فروش ماهی قزل آلا

ماهی سالمون نروژِی

ماهی سالمون نروژِی

روش تشخیص ماهی سالمون | تفاوت ماهی سالمون با ماهی قزل آلا

برای تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزل آلا می توان به گوشت آنها دقت کرد ماهی قزل آلا باتوجه به انواعی که دارد از جمله ماهی قزل آلا فرانسوی، ماهی قزل آلا اسپانیایی و ماهی قزل آلا ایرانی در نوع خود گوشت های سفید رنگ دارند در صورتی که ماهی سالمون نیز باتوجه به نژاد هایی که دارد مانند ماهی سالمون نروژی، ماهی سالمون پرورشی ایرانی و ماهی قزل سالمون و اسم هایی که پرورش دهندگان و عرضه کنندگان روی این نوع ماهی گذاشته اند گوشت این نوع ماهی صورتی رنگ و یا تیره تر نیز می باشد.

دلایل تفاوت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون نیز در ایران نوع خوراک و غذایی است که مصرف می کنند. ماهی قزل آلا از خوراک های معمولی تغذیه می کند در صورتی که ماهی سالمون از خوراک های رنگی تغذیه می شود و به همین خاطر تاثیر بسزایی روی رنگ گوشت آنها می گذارد و همچنین قابل ذکر می باشد که ارزش غذایی ماهی قزل آلا نسبت به ماهی سالمون هیچ چیزی کم ندارد و در ارزش غذایی آنها هیچ تفاوتی نیست در صورتی که گوشت ماهی سالمون پرورشی که با رنگ دانه هایی تغذیه شده اند و رنگ گوشت آنها تغییر کرده است بالاتر از ماهیان قزل آلا پرورشی می باشد.

مشتریان و مصرف کنندنگان عزیز بااستفاده از اطلاعات شرکت آراد قزل در مورد ماهی سالمون نروژی و ماهی قزل آلا می توانند از اصل بودن ماهی سالمون خریداری خود اطمینان حاصل نمایند و با خیال راحت اقدام به خرید این نوع ماهی کنند:

 • ماهی سالمون در نیمه پایینی تنه آن خال ندارد در صورتی که ماهی قزل آلا در نیمه تنه پایینی آن خال دارد.
 • ماهی سالمون فکی دارد که از چشم خود نمی تواند بالاتر برود در صورتی که فک ماهی قزل آلا بالاتر از چشم خود است.
 • ماهی سالمون نروژی اصل که توسط شرکت آراد قزل اراده می شود به صورت تازه به تازه ارائه می شود و در سیستم قفس در شمال کشور پرورش داده می شود.
 • ماهی سالمون نروژی می تواند توسط شرکت آراد قزل شکم آنها خالی گردد و همچنین در اقلام مختلف به دست مصرف کنندگان برسد.

یکی از اقلام ماهی سالمون فیله ماهی سالمون می باشد. فیله ماهی سالمون به صورت کامل از ماهی سالمون فرآوری می شود و اقدام به عمل آوری آن توسط شرکت ها می گردد و در بسته بندی و وکیوم شده به دست مصرف کنندگان می رسد.

همچنین قیمت هر کیلو فیله ماهی سالمون باتوجه به قیمت ماهی سالمون به صورت افزایشی بالاتر است به خاطر اینکه ماهی سالمون را باید عمل آوری کنند و ضایعات شکم و سر و دم آن و همچنین پوست آن را زده و مقدار زیادی از ماهی از بین می رود به همین خاطر است که فیله ماهی سالمون گرانتر از ماهی سالمون تازه می باشد.

قابل ذکر است که شرکت هایی هستند که فیله ماهی سالمون را از ماهی منجمد خارج می کنند و اقدام به فرآوری آن و بسته بندی هایی با تاریخ های انقضای متفاوت می کنند به همین دلیل است که تشخیص تازه و تازه نبودن این نوع ماهی بسیار سخت می باشد.

خصوصیاتی از ماهی سالمون نروژی که می توان نسبت به ماهی قزل آلا بیان نمود در ذیل به آن اشاره می کنیم:

ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باتوجه به اینکه از غذاهای دریایی هستند سرشار از امگا ۳ و پروتئین می باشند در متابولیسم بدن به سرعت تاثیر می گذارند.

تعدادی از خواص ماهی سالمون عبارت است از:

 • بیمارانی که مشکل قلب و عروق دارند بسیار برای آنها مفید فایده می باشد.
 • کسانی که در طول روز با استرس های محیطی، کار و دیگر استرس ها روبررو هستند می تواند از استرس آنها بسیار و به سرعت کم کند و در فعالیت بدن آنها بسیار کمک کند.
 • کلسترل بد بدن را به سرعت کم می کند.
 • یکی از راه های پیشگیری و جلوگیری از فشار خون وهمچنین کنترل کردن آن استفاده و مصرف ماهی سالمون می باشد.
 • برای تقویت مغز بسیار مفید می باشد.
 • در مقابل اشعه فرابنفش بسیار از پوست ما محافظت نموده و اجازه نمی دهد این اشعه به پوست ما آسیب وارد کند.
خرید و فروش ماهی سالمون

خرید و فروش ماهی سالمون

فروش ماهی سالمون نروژی در اصفهان | خرید ماهی سالمون در اصفهان

در اصفهان برای خرید ماهی سالمون نروژی می توان از شرکت آراد قزل استعلام قیمت کرد و اقدام به خرید این نوع ماهی اصل نمود باتوجه به اینکه این نوع ماهی در اکثر جاهای ایران به صورت بی کیفیت و کم عرضه می شود اما شرکت آراد قزل باتوجه به حجم و گستردگی کاری که دارد همه روزه به پخش و فروش ماهی سالمون نروژی در اصفهان اقدام می کند و این منبع پروتئینی را در بین استان تقسیم کرده و بسیاری از بیماری ها باتوجه به مصرف این نوع ماهی پیشگیری و کنترل می شود.

قیمت ماهی سالمون در سال ۹۸ | قیمت ماهی نروژی امسال

قیمت ماهی سالمون در سال ۹۸ باتوجه به عرضه و تقاضایی که داشته بسیار نوسانات داشته است در صورتی که در پایان سال ۹۷ با افزایش قیمت بسیاری مواجه بودیم همچنین در فروردین ماهی سال۹۸ نیز این نوع ماهی از بازار خوبی برخوردار بود همچنین در سایز های یک کیلو، یک نیم و دو کیلو نیز دارای بازار خوب صادراتی بوده است که با شروع اردیبهشت ماه قیمت ماهی سالمون کمی با کاهش مواجه بوده و همچنین این نوع ماهی با توجه به خواهان زیادی که دارد یک روند نسبی از قیمت را در سال ۹۸ طی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه